Page tree

De Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service biedt geautomatiseerde gegevensverzameling, analyse en rapportage van verbruiksgoederen voor drukpersen.

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Geautoriseerde functies:

  • Geautomatiseerde gegevensverzameling en -analyse en inktverbruiksrapporten zijn gebaseerd op het niveau dat is aangegeven in het verkoopcontract.
  • Geautomatiseerde gegevensverzameling en -analyse en plaatverbruiksrapporten zijn gebaseerd op het niveau dat is aangegeven in het verkoopcontract.
  • 1 gebruikerslicentie voor rapporten van het Prinergy Cloud Decision Analytics Dashboard

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Te leveren producten:

Kodak activeert Uw account op afstand en installeert de volgende softwarecomponenten op Uw Prinergy Workflow-systeem om de service te activeren:

  • De Prinergy Cloud-connectorsoftware
  • Prinergy Cloud-activeringsbestanden
  • Prinergy Workflow-systeem – RBA alleen-lezen licentie en regelsets
  • Zelfstudiemateriaal

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Gebruikers en toegang door Gebruikers:

Uw gebruik van de service is beperkt tot personen die door U zijn geautoriseerd. Er zijn twee hoofdgroepen van personen: Prinergy-operators en gebruikers van Decision Analytics Dashboard.

De Prinergy-operatorgroep bestaat uit Uw personeel dat bevoegd is om in te loggen en de Prinergy Workshop-softwaretoepassing te gebruiken.

De groep met gebruikers van Decision Analytics Dashboard bestaat uit benoemde gebruikers die U toegang hebt verleend om productie-informatie weer te geven en te downloaden vanaf een Decision Analytics Dashboard.

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Gebruiksbeperkingen:

Gelicentieerde metriek

Opslag van metadata (GB)

# gemaakte rapporten

BandbreedtevereistenAantal Prinergy-serververbindingen
MinimaalAanbevolen

Inkt- en plaatverbruik voor CMYK – Niveau 1

Tot 100 GB

Tot 4.000 separaties per maand

50/50 Mbps

100/100 Mbps

1

Inkt- en plaatverbruik voor CMYK – Niveau 2

Tot 150 GB

Tot 7.000 separaties per maand

50/50 Mbps

100/100 Mbps

1

Inkt- en plaatverbruik voor CMYK – Niveau 3

Tot 200 GB

Tot 10.000 separaties per maand

50/50 Mbps

100/100 Mbps

1

Inkt- en plaatverbruik voor CMYK – Niveau 4

Tot 250 GB

Tot 13.000 separaties per maand

50/50 Mbps

100/100 Mbps

1


Gelicentieerde metriek

Opslag van metadata (GB)

# gemaakte rapporten

BandbreedtevereistenAantal Prinergy-serververbindingen
MinimaalAanbevolen

Inkt- en plaatverbruik voor CMYK en steunkleuren - Niveau 1

Tot 100 GB

Tot 4.000 separaties per maand

50/50 Mbps

100/100 Mbps

1

Inkt- en plaatverbruik voor CMYK en steunkleuren - Niveau 2

Tot 150 GB

Tot 7.000 separaties per maand

50/50 Mbps

100/100 Mbps

1

Inkt- en plaatverbruik voor CMYK en steunkleuren - Niveau 3

Tot 200 GB

Tot 10.000 separaties per maand

50/50 Mbps

100/100 Mbps

1

Gebruik van inkt en platen voor CMYK en steunkleuren - Niveau 4

Tot 250 GB

Tot 13.000 separaties per maand

50/50 Mbps

100/100 Mbps

1

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Serviceannulering:

Het annuleren van een serviceabonnement gebeurt via een ondertekende verkooporder, die Kodak toestemming geeft om alle resterende gegevens te verwijderen die onder Uw account staan opgeslagen, 30 dagen nadat die order is geboekt.

U ontvangt ook één (1) laatste factuur voor de opslagperiode van 30 dagen. Als U Uw abonnement annuleert, worden alle metadata die onder Uw account staan opgeslagen, verwijderd.

Prinergy Cloud: Decision Analytics - Ink and Plate Usage Service Gratis proefversie:

Er is geen gratis proefversie beschikbaar van de Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage service.

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Acceptatie van te leveren producten:

Na voltooiing van de serviceactiveringsstappen begint de factuurperiode voor de services waarop U bent geabonneerd, volgens de voorwaarden van het verkoopcontract.

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Bètaservices:

Kodak kan bepaalde verbeteringen of nieuwe functies van de services aanwijzen als 'Bètaservices'. Bètaservices zijn niet bedoeld voor gebruik in een productieomgeving. U erkent en gaat ermee akkoord dat de Bètaservices onderhevig zijn aan deze voorwaarden.

  • Ze zijn experimenteel van aard, niet volledig getest en kunnen op elk moment zonder kennisgeving worden beëindigd.
  • Ze voldoen mogelijk niet aan Uw vereisten of voeren deze niet uit zoals bedoeld
  • Ze werken mogelijk niet ononderbroken, foutloos en storingsvrij
  • Ze zijn uitsluitend bedoeld voor het evalueren en testen van de Bètaservices, en om feedback aan Kodak te geven
  • U bent verantwoordelijk voor het informeren van Uw medewerkers en andere gebruikers over de aard van de Bètaservices
  • Ze mogen niet worden gebruikt om een aankoopbeslissing te nemen

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Abonnementsservice:

Als U een software-als-een-service-abonnement van Kodak aanschaft, gaat U akkoord met de volgende Voorwaarden:

  • Kodak en zijn externe opslagproviders zijn bevoegd om Uw Gebruikersgegevens te openen, te kopiëren en op te slaan.
    • Inclusief alle metadata die zijn verzameld via Uw Prinergy Workflow-systeem en andere softwaretoepassingen of apparaten van Kodak.
  • Kodak is bevoegd om metadata te gebruiken die zijn verzameld in Uw Prinergy Workflow-systeem en/of andere softwaretoepassingen van Kodak om de kwaliteit en functionaliteit van het huidige en toekomstige aanbod van Kodak te verbeteren.
  • Koop extra separaties bij Kodak als U het niveau waarop U bent geabonneerd, zoals gedefinieerd in de verkooporder, gedurende twee opeenvolgende maanden overschrijdt. 
  • Geef Kodak toestemming om toegang te krijgen tot Uw Prinergy Workflow-systeem en/of Azure-account wanneer een storing wordt gerapporteerd.  Tijdens de toegang tot uw Prinergy Workflow-systeem en/of Windows-servers voert Kodak alleen activiteiten uit die nodig zijn om gerapporteerde storingen te verhelpen. Het kan zijn dat Kodak af en toe moet samenwerken met Uw IT-servicesafdeling om configuratie voor de service mogelijk te maken of om problemen met de service op te lossen.

Prinergy Cloud: Decision Analytics – Ink and Plate Usage Service Softwarelicenties:

Als U een of meer softwarelicenties bij Kodak aanschaft, begrijpt U en gaat U ermee akkoord dat deze softwarelicenties onderhevig zijn aan de Licentieovereenkomst voor eindgebruikers (EULA) van het product die beschikbaar is in het software-installatieprogramma.










  • No labels